Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Anasayfa              Yaptıklarımız          Resimlerimiz      Düğün Hazırlıkları        Sitemap                     Bize Ulaşın
Düğündavetci.Com
Corporation. By Mustafa Org.
Web Designer By_iso
Doğum Günü Palyaçosu

Doğum gününüzde Çocuğunuza Unutulmaz bir Doğum günü gösterileri animasyonları doğum günü palyaçosu ile sosis balonlar pinyatalar eşliğinde çok keyifli zamanlar hazırlıyoruz. Ayrıca doğum günü süslemesi ve doğum günü süsleme, doğum günü mekanları ile doğum günü organizasyonu, doğum günü yerleri, doğum günü süslemeleri yapmaktayız bunlardan dahada fazlası doğum günü yemek, doğumgünü partisi bunun gibi eğlenceler düzenlemekteyiz. doğum günü eğlence, doğum günü çocuk,  firmamız olarak eğlencenin doğum günü animasyon, doğum günü müzik, ve benzeri, doğum günü şarkısı hazırlamaktayız.


 

DOĞUM GÜNÜ

Doğumgünü Kartları 0029

 

Doğumgünü Kartları 0028

Doğumgünü Kartları 0023

  

Doğumgünü Kartları 0022

   Çocuklarımızın bu özel gününü daha da unutulmaz kılmak için  KERVAN ORGANİZASYON hizmetinizdedir.  

 

 

Paket2:

- Palyaço

- Doğum günü partisi süslemeleri : Genel Doğum günü süslemesi  ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalar, renkli süsler ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi.

- Hem illüzyon (sihirbaz) gösterisi hem jonglör (Labut, top, halka vb. materyallerin atılarak, çeşitli fügürler yapılarak çevirilmesi) Show 45 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir) Doğum günü partisi organizasyoları ve sünnet düğünü organizasyonları için.

 

   

 Doğum Günü organizasyonu süsleme ve animasyon hizmetleri paket programlarımız:

- Palyaço

- Doğum günü partisi süslemeleri : Genel Doğum günü süslemesi  ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalar, renkli süsler ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi.

 

 

Çalışmalarımızı ve Örnek süslemelerimizi yakından görüp, daha detaylı bilgi alıp, kararınızı daha sağlıklı verebilmeniz için Showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz (randevu verdiğiniz) taktirde biz gerekli sunumu uygun gördüğünüz yerde yapabiliriz.

 

   

 -Animatör Servisi: (Palyaço, Batman, Örümcek Adam, Superman, Pamuk Prenses vs.)  Sosis balon ve yüz boyaması dahil.  Animatörlerimiz Yaş gurubuna göre çeşitli yarışmalar yaptırıp oyunlar oynatıp küçük bir dansı çocuklara öğretip dansettirerek eğlence bitene kadar saat sınırlaması olmadan sizlerle kalmaktadır. Eğlencenin bitimine doğruda sosis balon (şekilli balon) yapıp şekil vererek çocuklarımıza dağıtır ve yüz boyaması yaparlar. Kullandığımız boyalar anti alerjik cilde zararsız kozmetik boyalar olmakla birlikte yıkandığı taktirde kolayca çıkamktadır. Ayrıca çocuk şarkılarının bulunduğu Cd yi beraberinde getirmekte, eğlence bitiminde bu Cd den bir adet size hediye etmekteyiz. Animatör hizmetimizin, kostümlerimizle, profesyonel tiyatro oyuncusu animatörlerimizle, aktiviteleri daha eğlenceli hale getirerek görüntüyü zenginleştirip eğlenceli kılacağı garantisini gönül rahatlığıyla verebiliriz. (Bu alanda özellikle iddialıyız.) 

 

-İllüzyonist (Sihirbaz):  İlüzyonistimiz alanında bir duayen olup, seyircilerinde iştirakini sağladığı,  espiriler ve hoş nüktelerle süslediği ilüzyon şhowuyla  bulunduğu yerdeki  eğlenceye renk katar.

 

-Jonglör servisimiz: Hem jonglör gösterisi hem illüzyon (sihirbaz)Show 40 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir.)

illüzyon ( sihirbaz ) gösterisi, jonglör servisi hem jonglör gösterisi hem illüzyon ( sihirbaz )Show 40 Dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir) Genel Doğum günü süslemesi  ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalarl, renkli süsler ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi. Ayrıca istek üzere Balondan girişe kapı takı veya nazar boncuğu, örülmüş zincir balondan doğum günü çocuğunun isiminin yazılması

Karikatürist Karikatüristimiz aynı zamanda ressam ve öykü yazarıdır, 20 yıldır karikatür çizmekte olup bir çok mizah dergisi ve yerel gazetelerde çalışmıştır. Son altı yıldır  çocuk kitapları da resimlemektedir. karikatürist eğlence ve aktivitelerin vazgeçilmezlerindendir. Aktivitelerde davetlilerin karükatürlerini ücretsiz olarak çizip hediye ederler. Alışveriş merkezi ve mağazalarda ise talebe göre belli bir miktarda alışveriş yapan müşterilerin karikatürlerini ücretsiz çizerler.

 

-Ateşbaz: Ateş yutan adam ve ateş dansı Show.

 

-Karagöz Hacivat

 

-Animasyon yiyecekler: Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Pamuk şeker, Osmanlı şerbetçisi vb. Sınırsız.

 

-Karikatürist: Karikatüristimiz aynı zamanda ressam ve öykü yazarı olan Yaşar bey, 20 yıldır karikatür çizmekte olup bir çok mizah dergisi ve yerel gazetelerde çalışmıştır. Son altı yıldır  çocuk kitapları da resimlemektedir.

 

Doğumgünü Kartları 0021

  

Doğumgünü Kartları 0020

  

Doğumgünü Kartları 0019

ORTAK WEB SITELERIMIZ
Şamdan
Organizasyon
Ramazan
Piknik
Sünnet Düğünü
Yılbaşı Süsleri
Piknik Alanları
Event
Düğün
Piknik Yerleri
Supla
Balon